חרדה – חרדה מודעת

וחרדה יכולה להיות מתוארת כמו זבוב בחדר גדול מלא ביתושים. למרות שזה יכול להחמיר את רוב הסיכויים שזה לא יהיה לנשוך אותך או מחלה מסכנת חיים הזרקה בזרם הדם.

במאמר זה "חרדה הכרה" אינפורמטיבי זכאית אנחנו ניקח ראשון מבט מהיר על ג'יין, מלכת הדאגה, כדי לקבל יותר מציאותי של איך מצב זה יכול להיות מוכר תמונה.

ג'יין כבר מחכה כמה חודשים לכרטיסים לקונצרט צפויים לצאת למכירה. היא אמרה שהם הופיעו להשיג כרטיסים מראש, והוא חמישי בציר הזמן. המתן הוא להפוך את שניהם חסרי מנוחה ומשועממת קצת. לסבול את זה מעביר את המשקל שלה מצד לצד. כי הם מצפים רגע גדול ג'יין הרגישה התכווצות קלה בחזה. מאיץ את נשימתה. היא מרגישה שמוזרה, מלהיבה לכמה דאגה גוברת מידה, תערובת של התרגשות ו. היא מנסה להירגע, בעצמה ואמרה שהם פשוט הופעה נוספת, אך עדיין מתח להגביר. לבסוף, הכרטיסים לצאת למכירה וחרדה כמעט בלתי נסבלת, היא מרגישה כמו בכי, אבל הוא היה מסוגל לדכא את התשוקה. היה ממש חולה בציפייה. מספר שלוש אדם לא זז מספיק מהר, שהוביל לגל נוסף של דאגה וחרדה מדהימות. מה אם אין מקומות טובים עזבו לשאול את עצמם? אז זה בקופות. ייתכן שהגיע לרגע אמת. נועם הפתיע שהם מקבלים כרטיסים אפילו טובים יותר ממה שהם מצפים, כתוצאה מהפסקות חשמל בשקעי כרטיס אחרים. דהייה חרדתה כמו הנשימה וקצב לב שלה לחזור במהירות למצב נורמלי. יש
סוף /> ג'יין ולא הפרעת חרדה קשה, זה לא איזה סוג של התמוטטות עצבים, והם יהיו לא ברור אגוזים. התקפי חרדה פשוטים מתרחשים כל הזמן, למעשה, הם התפקוד התקין של אירועים מחיי היומיום. אבל הדאגה מגיעה בצורות רבות ושונות.

דאגה שורש היא המילה הלטינית ואמצעים כדי לחנוק או לחנוק. תחושת מחנק או הידוק בגרון או בחזה היא סימפטום נפוץ של חרדה. כמו כן, זה יכול להיות התקפי חרדה מספק סימפטומים אחרים כגון טכיקרדיה, בחילות, רעד, הזעת יתר. גם זה יכול להיות מחובר עם פחדי חרדה – פחד גבהים, פחדו מחרקים, פחד ממחלה, פחדו מאובדן השליטה, או אפילו הפחד ממוות. בנוסף, אלו עם יותר סוגים אינטנסיביים של חרדה להימנע ממקומות ציבוריים ואינטראקציות חברתיות.

יש שבע קטגוריות עיקריות של הפרעות חרדה.

הפרעת חרדה כללית הפרעת הפאניקה

/> הפוביה
אגורפוביה Alajtmaialkhov /> הפרעת דחק פוסט-טראומטי פוביה ספציפית (PTSD)
הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD)

בקיצור, חרדה מגיעה בחבילות שונות הנעות בין מתון עד חמור. סביר להניח שרק איש מקצוע בתחום בריאות נפש ניתן לזהות בודאות איזה סוג של הפרעות חרדה יכול להיות בהתחשב במורכבות של אותם תנאים יחד עם הדמיון שלהם למצבים רפואיים אחרים.

בנוסף, רב של האנשים אופקים בריאות הטבעית יבחרו ליישם טיפולים אלטרנטיביים טבעיים לדאגה. אולי הפופולרי ביותר של אלה הן תרופות צמחיות לדאגה. צמחי מרפא לדאגה הוכח להיות כלי רב ערך בטיפול בחרדה, וקיימת אפשרות זמינה לכולם שווים לשקול.


וR.D. הוקינס הוא חסיד נלהב של מוצרי בריאות טבעית אלטרנטיביים ותוספי מזון עם יותר מ -10 שנות ניסיון. כדי ללמוד עוד על ביקור הומיאופתיות בריאות טבעית לקנות Remedies.com

<= ערך "סרט" שם פרמטר = "http://www.youtube.com/v/Sjuk3WMZByo?fs=1"> <שם פרמטר = ערך "allowFullScreen" => <>

אני לענות על חלק מהשאלות שלך קשורות לחרדה והתקפי Vzaaaml יכול למצוא Mvidhergy אלה יש כבוד זה לזה בתגובות 🙂 קישורים مفيدة:http://www.mind.org.uk/http://www.samaritans.org/http://www.nhs.uk/Conditions/stress-anxiety-depression/Pages/mental-health-helplines.aspx למצוא מקום אחר בשבילי – בואו להגיד שלום: ערוץ שני: http://youtube.com/morezoellaBLOG: http://www.zoella.co.uk פייסבוק: http://facebook.com/zoe.zoellaTWITTER: http: / /twitter.com/Zozeebo Instagram: http://instagram.com/ZozeeboTUMBLR: http://zoella.tumblr.com/ ללבוש: השפתון – רימל קייט מוס 107 לחלק העליון של הדף – Asus
דירוג <חזק> וידאו: 4/5