טיפול בנזעי חשמל המומלץ לדיכאון

טיפול בנזעי חשמל מומלץ לדיכאון

הנחיות חדשות שהוצעו על ידי האגודה האמריקנית לפסיכיאטריה (APA) ממליצים טיפול בנזעי חשמל, טיפול שנעשה בו שימוש כטיפול פיזי באופן מסורתי, עשוי לשמש לטיפול או הפרעת דיכאון או דיכאון בחולים שאינו מגיבים ל תרופות.

זו הפעם הראשונה אי פעם הארגון הרפואי עדכן את ההנחיות שלו בהערכה וטיפול בדיכאון מאז 2000; ההנחיות הנוכחיות מבוססות על מחקר שנערך משנת 1999 ועד 2006.

ארגון הבריאות עושה מאמצים רבים על מנת לגרום שהטיפול שמוצע למטופלים יהיה מיטבי. לעתים קרובות הם מפרסמים חוות דעת פסיכיאטרית לגבי הדרך שיש לנהוג במחלות מסויימות. ההנחיות, אשר גויסו על ידי צוות בראשות הפסיכיאטר אלן ג 'Gelenberg, אומרים שההלם (ויראת הכבוד?) טיפול יכולים לשמש כטיפול לחולים עם הפרעת דיכאון שיש להם רמה גבוהה של חומרת סימפטומים; גם מעורב כ" מוטבים "אפשרי של סוג זה של טיפול הם אלה שאינם מגיבים לתרופות מרשם.

"התהליך של חמש השנים של ביקורת אינטנסיבית, דיון וקבלת עדכון מתחשבת הוביל אותנו לשחרורו של היום הנחיות חדשות שאנו מאמינים ישפרו את טיפול בחולה," ד"ר Gelenberg בהודעה לעיתונות על ידי הארגון. "אנו מלאי תקווה הנחיות אלה יובילו לחיי השתפרו לחולים רבים."

העדכון התבסס על סקירה ארגונית של מעל 1,300 ויותר מ -1,000 תגובות. ההנחיות מתוקנות כבר ניתחו בהרחבה על ידי יותר מ -100 בעלי עניין, לרבות מומחים בפסיכיאטריה, ארגוני רופא ברית, קבוצות תמיכה מטופל וחברי APA.

השינויים המשמעותיים בהנחיות חלו בסולמות דירוג, אסטרטגיות חדשות לטיפול בדיכאון-התנגדות, פעילות גופנית והתנהגויות בריאים אחרות וחיזקו המלצה לטיפול תחזוקה.

בנוסף לטיפול בנזעי חשמל, גירוי מגנטי transcranial, מעכבי גירוי עצב התועה ומונואמין אוקסידאז נוספו גם כטיפולים פוטנציאליים לחולים עם דיכאון חמור או דיכאון עמיד לטיפול.

ההנחיות גם מכירים בכך שפעילות אירובית רגילה או אימון התנגדות עשוי לשפר את התסמינים בצניעות מצב רוח.

דו"ח האחרון שהונפק על ידי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, אומר רבים כמו 9 אחוזים מהאמריקאים המבוגרים סבלו מדיכאון בשנת 2006 ו -2008; 3.4 אחוזים מהם היו דיכאון.

דיכאון הוא מצב שבו אדם מרגיש עצובות וירידות, כחולות, אומללות, ואומללה או במזבלות, לפי Medline Plus, מקור רפואי ממשלה. דיכאון מתייחס למצב שבו יש לאדם חמישה או יותר תסמיני דיכאון לשבועות לפחות.

הסיבות לדיכאון אינן ידועות באופן רשמי. עם זאת, רבים פרמטרים אורח חיים אפשריים עשויים להשפיע על הסיכון למצב זה, על פי מחקרים מוקדמים.

מחקר שפורסם לאחרונה בגיליון 7 ספטמבר 2010 של כתב עת Journal of Psychopharmacology עולה כי שמירה על רמה נאותה של ויטמין בסרום D עשויה לסייע להדוף דיכאון אצל אנשי קהילת מגורים.

המחקר של גברים 3369 בגיל עמידה ומבוגרים יותר בגיל הממוצע של 60 בראשותו של לי DM ועמיתיו מאוניברסיטת מנצ'סטר בבריטניה הראו אלו עם רמות בסרום נמוכות של ויטמין D היו 70 אחוזים יותר סיכוי לסבול מדיכאון.