כיצד לטפל בחרדה- חוות דעת פסיכיאטרית

יש אנשים שצריכים לטיפול בחרדה כדי לקבל את חייהם. חרדה היא מערכת האזעקה של הגוף הנעה בעבודה ברגע שחיישן אזעקה. הלב שלך מתחיל מירוץ, כפות הידיים שלך לקבל את כל מזיעות אם אתה שם לב שהשודד ומסתתר אי שם בחושך – במקרה זה, מספק חרדת ניצוץ נוסף שאתה צריך כדי לעזור לך בדרך של הפגיעה בחתיכה אחת. חרדה יכולה גם לתת לך הרבה אנרגיה דרושה כדי לעשות דברים בעבודה, בבית, בית הספר ואחרים שלך.

אבל לפעמים, זה יכול להיות חרדה יצא מכלל שליטה, וגורם לך להרגיש תחושה של אימה ופחד בלי סיבה בכלל. סוג זה של חרדה הוא לא בריא, ויכול לשבש את החיים שלך. לכן, חשוב ללמוד איך להרגיע את החרדה כאשר הוא יגיע.

להלן כמה טיפים שיכולים לעזור לך ללמוד איך להרגיע את החרדה במהירות:

נשימה

! כן ! אם אתם מחפשים דרך אחת יעילה של איך להרגיע חרדה, ותרגילי נשימה היא חרדת טיפול מאוד שימושית. זה יכול לקחת נשימה עמוקה כדי לעזור חרדת שליטה ולעזור לך להיות רגוע. זה אולי נראה מאוד פשוט, אבל זה עלול לקחת קצת זמן כדי לקבל את העניין.

נשימה עמוקה 101

לשים על פני השטח של ביתצ החזה  את ידו על הבטן שלך (מעל הטבור) ולשים את היד השנייה על הבטן בהדרגה ולוודא שהבטן שלך עולה ויורדת היטב. ובשלב השני בהדרגה ולאפשר הבטן שלך לחזור ךמצב הרגיל

טיפול בחרדה זו כרוכה בבחירה מקום וזמן לעשות להעלות את הדאגה שלך לך – אתה צריך לעשות את זה באותו הזמן ומקום בכל יום. אתה יכול להשקיע 25-30 דקות בחשיבה של החששות העיקריים והפתרונות אפשריים והמשניים שלך יש לך עבורם. לא להתעכב על מה שאולי קרה. אתה צריך להתמקד יותר במציאות של מה שקורה עכשיו. אז פוף! ללא דאגות לנטוש וללכת על -הקולות הרגילים

לך לישון

פורסם בקטגוריה חרדה, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.