להתמודד עם חרדה

חרדה הוא עניין שבשגרה בחיינו. אנשים צריכים לחוות את זה בשלב זה או אחר ואת זה הוא תגובה נורמלית שהוא להתגבר על ידי מנגנוני ההגנה שלנו. מלבד מנגנון ההגנה הפנימי שלנו שיש לנו גורמים אחרים שיעזרו לנו להתגבר על המצב הזה לא נוח. אלה כוללים את החברים שלנו ומשפחה, העבודה או לבית הספר שלנו, שעתי פנאי ותחביבים, עד כמה שם.

אבל יש מנגנונים אלה נכשלים, זה יכול להוביל להפרעה חרדה. זה יכול להשפיע על חיינו בכל התחומים, מהעבודה או לבית הספר, יחסים חברתיים, כמו גם קשרים אישיים, ואפילו בריאות. אדם יכול להגיב לחרדה על ידי עושה יותר מדי עבודה או להזניח את עבודתו. הוא יכול לנסות לפצות על ידי בידוד עצמו מחברים ובני משפחה, או שהוא עלול להפוך נדבק מדי ויוצא מדי כדי להתגבר על התחושה של פאניקה.

מלבד התנהגות דברים אחרים יכולים להיות מורגשות. הוא עלול פתאום ללכת על בולמוס, לצרוך אלכוהול או סיגריות יותר מדי, או שהוא עלול לאבד את התיאבון שלו לגמרי. להיות רגשי יציב או אדיש, ​​כמו גם להיות עצבני ביותר של הפעמים יכולים להיות לב על ידי האנשים סביבו.

אדם חייב להיות מודע לתנאים אלה ולבקש עזרה מיועץ או מקצועי כדי למנוע החמרה שלה. יש הרבה בתי ספר של מחשבה בכל הקשור לטיפול בחרדה. רפואה מודרנית הצליחה לייצר סוכנים לטיפול בחרדות, כמו גם תוכניות טיפול מכשיר לטיפול בחרדה. ישנן גם דרכים מסורתיות של ריפוי בהתאם לתרבות.

תרופות אלטרנטיביות זמינות כמו תרופות צמחיות, בשילוב עם תוספים ודיאטה מומלצת, כמו גם ייעוץ. יש תרבויות אחרות שיטות טיפול שלהם מרפואה מסורתית לאמצעים מניפולטיביים וטכניקות הרפיה.

תרבויות מזרחיות מאמינים כי חסימה של צ'י או זרימת אנרגיה בגוף גורמת למחלות. ישנן מספר נקודות בידועים כערוץ לזרימת האנרגיה ונקודות אלו ייחסמו במחלות. השילובים של נקודות אלה הם ספציפיים למחלה מסוימת. מיקודם כדי לשחרר את החסימה ולשחזר את Qi יהיה לשחזר את בריאותו של האדם החולה. לכל אחד יש נקודת פונקציה מסוימת ותורמת לאדם של רווחה. הם יכולים להגביר את זרימת דם לאזור הפגוע, חיזוק המערכת החיסונית, להגביר את רמת האנרגיה או להגביר את התחושה של רווחה לאתר כמה פונקציות. הם מניפולציות עם סיכות, חום או לחץ. אלה הם כמה מהעקרונות של אקופרסורה ואקופונקטורה. טיפול כמה תוספת עם טכניקות הרפיה כפי שהוא האמין שמוח של שלום הוא המפתח לריפוי. יוגה היא טיפול אחד כזה, כמו גם מדיטציה מודרכת עמוקה וטכניקות מדיטציה אחרות כגון טאי צ'י. העקרונות להשתנות אבל כל זה מגיע לאותה תוצאה שהוא לנקות את הנפש ומרגיעה את הגוף.

יש אנשים שלא צריכים ללכת בדרך זו כמו הרבה צרכי אלה של זמן וסבלנות להורים. במקום זאת הם תופסים תחביב שבו הם יכולים להירגע הגוף ונפשם. כמה ייכנסו לנסיגה אל ההרים, היער או החוף. אחרים לוקחים את ספורט כמו שחייה או ריצה. יש גם כל כך שעושה מעשי צדקה. זה ייתן לו תחושה של שווה ומבין כמה טריוויאלי הבעיות שלו באמת.

פורסם בקטגוריה חרדה, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.