פסיכוגריאטר-האם לחץ דם גבוה חושף אותך לדמנציה?

טיפול פסיכוגריאטרי בלי תרופות- מניעת יתר לחץ דם

אנשים מכירים את המונח דמנצהי של אלצהיימר ולעצים קרובות עושים בילבול בין שני המונחים וסבורים שכל דמנצה היא אלצהיימר. אבל…ישנה דמנצהי נוספת שבגינה הולכים אל פסיכוגריאטר- דמנציה וסקולארית שנגרמת על ידי אוטמים .

טיפולי לחץ דם גבוה טבעי יש השפעה חיובית על המניעה של דימנציה בקשישים. זה בעיקר התוצאה של מניעת שבץ ושבץ זעיר במוח. לאחרונה, אוניברסיטה גרמנית עשתה מחקר על ההשפעה של דיאטה דלת קלוריות על תפקוד זיכרון. רוב מקצועות לימוד זה סבל מעודף משקל. קבוצה אחת הונחה על דיאטה שהגבילה את צריכת הקלוריות שלהם האופיינית ל -70% מרגילים. קבוצה שנייה לא היו הגבלות על קלוריות אבל קבלה הוראה להגדיל את כמות השומן רווי בתזונה שלהם. הקבוצה השלישית הייתה בשליטה.

בסוף שלושה חודשי הקבוצה הראשונה איבדה את שני אחים במשקל וגוף וביצעה טוב יותר באופן משמעותי על בדיקות תפקוד זיכרון מאשר אחד משתי קבוצות האחרות.

המחקר מצביע על כך שדיאטה דלת קלוריות מוגבלות משחקת תפקיד משמעותי במניעה של דימנציה.

אז מה שצריך לעשות עם לחץ דם גבוה? ובכן יש שתי דרכים להסתכל על זה.

אם אתה כבר טיפול ביתר לחץ דם עם שיטות טבעיות אז יש לך כנראה כבר איבד קצת משקל. בודאות הדיאטה שלך היא הרבה יותר יעילה ממה שהיה לפני. קלוריות פחות מאוחסנות ויותר הם שרפו. בקיצור, בטיפול בלחץ הדם הגבוה שלך אתה גם בונה הגנה מפני בעיות קוגניטיביות שרבים מהקשישים יש.

אם אתה משתמש בתרופות כדי לשלוט בלחץ הדם שלך, או לא לעשות כלום בכלל, הסיכון שלך ללקות בשיטיון הוא גבוה באופן משמעותי. הדיאטה הטיפוסית היא גבוהה במלח ושומנים רוויים. לא רק קלוריות יאוחסן (שומן) אבל לוחית להיות מופקדת על דפנות עורקים הגדלת BP, ולהקטין את ההאכלה היעילה של התאים.

אם אתה רוצה למנוע "רגעים בכירים" אלה שאתה צריך לעשות שינויים קלים באורח החיים שלך, כי לבצע שינויים גדולים בבריאות של המוח שלך.