ריפוי חרדה- בכוחות ידינו

. ולשקול את המצב סביב חרדה הריפוי הבא ומראה מה ניתן להשיג באמצעות האימון של תרגיל פשוט עצמי לעזור תודעה גבוהה. הריפוי לא חייב להיות אצל פסיכיאטר על ידי תרופות. אנחנו הרבה פםעמים המרפאים של עצמנוי

ליסה לראות אותי, כי היא סובלת מחרדה קשה ("התחושה ראשונה בבוקר פאניקה '), ספק עצמי כואב (וכתב יומן גדול מלאים באנליזה עצמית), בעיות עיקריות עם החבר שלה ("אני שונא את חבר שלי ואני אף פעם לא היה לו יחסים אמיתיים") בעיות גדולות במרוויח את הכסף שלה ולשמור על עבודה ("הרס עצמי מעשי אי פעם '). ליסה הייתה מלאה של התעללות בעבר ובבעיות דרמה ושתייה.

ליסה הייתה ב" הפסיכולוגיה "הגדולה ויכולה להגיע אליה את כל הבעיות הנוכחיות ילדות פוגענית או כמה תאוריות פסיכולוגיות מורכבות אחרות. הוא ציין שוב ושוב ואני יוצא לה שהפתרון לבעיות שלהם היה פשוטה יותר וניתוח הרבה של כל דברים פשוט עשו את זה יותר גרוע. למרבה המזל, ליסה גם הייתה לו חוש הומור נהדר והיה המפגשים שיש לנו, במקרים רבים, מלאים בשחוק, למרות בעיות רבות שלה.

זה היה שתי הנקודות הראשונות שלי היה עליה להפסיק לשתות, והם חייבים לעבוד עם סמל הריפוי להפחית את חרדתה. אבל כאן בא האתגר הבא – ליסה לא הייתה מסוגל לעשות את כל צורה של מחויבות. אז תפסתי את הבטחה רשמית משלה כדי לשמור על התחייבויות אלה. כאשר ליסה חזרו כעבור שבועיים היא אמרה שהיא לא שתתה טיפה ושזו הפעם הראשונה בחייה שהיא שמרה את המחויבות. למרבה הצער, היא לא היתה מסוגלת להתמקד בהתאוששות קודה שכל פעם שהם כבר ניסו את זה הרגשתי גלים של חשש שהם עלולים להיכשל.

על ידי ליסה ניתן לשים אחר תאוריה מורכבת על העבר שלה הסברתי לה שריפוי חרדה הוא תהליך מאוד מכאני שהם יכולים ללמוד בדקות. ראשון, הראיתי לה איך היא יכולה להאריך את הפער לאחר כל נשיפה. ואז שאלתי אותה לראות את האור קורן לאהוב אותם ריפוי סמל לחרדה בבטן ולראות את המתחים הללו בבטן והפתיחה כמו פרח יפה שלה. אם מחשבות החרדה באו ולכן הם צריכים פשוט לגחך אותם ולא ניתוח. ליסה אחרי ההוראות הבאות והייתה מסוגל לפתור את דאגתה לחלוטין בפגישה זו – החוויה שהם לא זוכרים שאי פעם

בארבעת השבועות הבאים, ליסה הייתה מסוגל לפתור די דאגה לחיי מאפס. יש לה גם נטייה נמוכה מאוד ל- לנתח על אותה. בעזרתו של סמל אחר של תפקיד ריפוי והתקפה צבר אמון במערכת היחסים עם החבר שלה והיה מסוגל לטפל בקונפליקטים שלהם. גם זה היה יותר בטוח לגבי איך לשנות את המצב לעבודה טובה יותר.

יש לי ההזדמנות לדבר עם ליסה לאחר שמונה חודשים, ודיווח כי חרדת הריפוי שלה היא עדיין לא הושלמה. היא גם הייתה מסוגלת לחלק את הטינה של מערכת היחסים שלה עם החבר שלה. יותר מכך, ליסה אמרה לי שהנוהג של ריפוי תודעה גבוה עזר לה לצאת לדרך רוחנית שהביאה אושר העצום שלה ושביעות רצון.